Corradi Group

Corradi group navrhuje a vyrába na zákazku riešenia pre celoročné využívanie vonkajšieho priestoru.

 

Spoločnosť bola založená v Bologni v roku 1978. Vďaka celosvetovému úspechu v oblasti výroby pohyblivých clôn pre zatienenie pergol a pergolových clôn Pergotoenda® (registrovaná značka spoločnosti Corradi) sa stala uznávaným lídrom v svojom odbore.

 

V roku 2009 sa spoločnosť rozrástla o spoločnosti Velombra, ktorá projektuje a vyrába slnečné tieniace plachty – Sunsails inšpirované jachtingom a Corradi Arredi, ktorá vyvíja a vyrába exteriérový nábytok a dizajnové doplnky pre vybavenie obytného exteriéru. Tieto tri vysoko profesionálne a špecializované spoločnosti sa zameriavajú na technologický výskum pričom kladú maximálnu pozornosť na detaily a dizajn zohľadňujúc pritom nové trendy. Nedávno bola spoločnosť rozšírená o firmy Armonia , ktorá bola vytvorená za účelom aplikácie a rozvoja nových IT riešení a spoločnosť Uainot pre konzultačné služby v oblasti dizajnu, marketingu a komunikácie.

Skupina Corradi je teda schopná dodať, prostredníctvom svojej rozsiahlej siete autorizovaných predajcov, veľký rad riešení na dekoráciu a zariadenie vonkajšieho priestoru a vytvoriť z neho tak naozaj „obytný vonkajší priestor“ so všetkým komfortom interiéru, ktorý bude schopný vydržať aj tie najhoršie poveternostné podmienky pri zachovaní svojho nezameniteľného štýlu a prvotriednej kvality.

 

Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 9001:2008 - TÜV - pre riadenie spoločnosti a výrobného procesu, ISO 14000:2004 pre trvalo udržateľné životné prostredie a PEFC, pre riadené odlesňovanie.

 

Mikenda present je autorizovaným predajcom Corradi od r.2009.